Protecti

/ O Protecti

Protecti to niewidzialny Strażnik Internetu
Usługa blokowania stron www, zwiększająca bezpieczeństwo korzystania z Internetu na urządzeniach mobilnych i komputerach.

Czym jest Protecti?

Protecti to usługa bezpieczeństwa wbudowana w Bezpieczny Router Protecti, która umożliwia blokowanie niewłaściwych i niebezpiecznych stron internetowych, na wszystkich urządzeniach podłączonych do domowego Internetu - komputerach, smartfonach, tabletach, konsolach. Protecti działa dla urządzeń podłączonych przez sieć kablową, jak i sieć bezprzewodową Wi-Fi do Bezpiecznego Routera.

Usługa Protecti pomaga utrzymać kontrolę nad tym co użytkownicy przeglądają w Internecie oraz określić czas spędzany w sieci. Ograniczenia są oparte o wybór określonych kategorii stron internetowych z bazy danych zagrożeń, a także inne parametry m.in. białe i czarne listy, harmonogram czasowy, bezpieczne przeglądanie. W celu ułatwienia korzystania z usługi Protecti, oferujemy Bezpieczny Router Protecti, który może zostać użyty jako podstawowe urządzenie dostępu do Internetu, współpracujące z siecią każdego operatora.

Jeżeli użytkownicy są podłączeni do routera Protecti, aktywowanie ochrony nie wymaga instalowania dodatkowych aplikacji na urządzeniach użytkownika - wszystkie procesy blokowania i filtrowania są realizowane przez router.

Router Protecti posiada przyjazny interfejs graficzny dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. Po pierwszej konfiguracji routera Protecti, zarządzanie usługą odbywa się przez panel www lub aplikację mobilną Protecti Manager (dostępna dla urządzeń z Androidem i iOS).

Router Protecti jest dostępny w modelu abonamentowym 12 i 24-miesięcznym u Twojego Operatora Internetu. Bezpieczeństwo dziecka i sieci za mniej niż 28 groszy dziennie - 99 zł za 365 dni i 169 zł za 24 miesiące.

Jak działa Protecti?

Protecti działa w oparciu o komunikację użytkownika z serwerem DNS (ang. Serwer Nazw Domenowych) oraz stale aktualizowaną bazę danych stron internetowych. Baza zawiera 24 kategorie tematyczne, takie jak: pornografia przemoc, narkotyki, samobójstwa, dopalacze i inne niebezpieczne treści.

Gdy konfigurujemy usługę Protecti w panelu zarządzania wskazujemy, które kategorie stron internetowych chcielibyśmy zablokować. W przypadku próby wejścia użytkownika na stronę znajdującą się wśród zablokowanych kategorii, Protecti blokuje daną stronę i wyświetla na ekranie komunikat informacyjny. (Treść komunikatu może być konfigurowana w zależności od potrzeb operatora i stanowić alternatywną formę promocji) Jeżeli strona nie znajduje się w katalogu zagrożeń, użytkownik będzie mógł ją otworzyć.

Protecti chroni także przed innymi zagrożeniami w sieci, blokując dostęp do stron zawierających wirusy, malware, spyware oraz stronami, które wyłudzają dane lub zawierają oprogramowania potrafiące zaszyfrować komputer.

Czy wiesz co Twoje dziecko robi w Internecie?

 • Jakie treści ogląda? Czy masz pewność, że jest bezpieczne?
 • Protecti jest niewidzialnym strażnikiem Twojego dziecka w Internecie - blokuje dostęp do niepożądanych i zagrożonych strony www.
 • Kiedy jest aktywny - wiesz możesz mieć pewność, że korzysta tylko właściwych treści

Koniec z lekcjami w Internecie bez kontroli zawartości stron

 • Protecti uniemożliwia uczniom dostęp do niewłaściwych treści w szkole
 • Chroni wszystkie komputery i punkty dostępowe Wi-Fi
 • W zestawieniu z terminalami szkolnymi Protecti tworzy bezpieczne środowisko do pracy szkolnych pracowniach komputerowych
 • Może działać na dowolnym sprzęcie - zupełnie go nie obciążając. Jest usługą, która nie wymaga instalacji

O protecti

Aplikacja Protecti Mobile

Dedykowana kontroli rodzicielskiej aplikacja na smartfony z Androidem dostępna w Google Play:

 • Włączaj lub wyłączaj dostęp do nieodpowiednich stron wybierając spośród 24 kategorii zagrożeń
 • Zbieraj statystyki odwiedzanych przez dziecko witryn i ustal na jakich stronach najczęściej przebywa dziecko
 • Zapobiegaj marnotrawieniu czasu w Internecie i przerwij nawyk zasypiania z telefonem - blokuj dostęp do sieci w określonych godzinach
 • Zablokuj potencjalnie niebezpieczne i uzależniające dziecko aplikacje
Aplikacja mobilna

pobierz darmową apkę z Google Play

O protecti

Załóż darmowe 30-dniowe konto aby wypróbować działanie usługi

Zanim poznasz wszystkie zalety - najpierw przetestuj wszystkie funkcje

Po zakończonym okresie testowym wybierz subskrypcję 12 lub 24-miesięczną